Online Beslenme Danışmanlığı
Online Beslenme Danışmanlığı

Kadınlara özel beslenmenin, kadının bulunduğu duruma ve zamana göre farklılıklar göstermektedir.

Bu farklı beslenme çeşitleri; 

 

Gestasyonel Diyabette Beslenme 

Gestasyonel diyabet bebeğin büyüme ve gelişmenin devam ettiği hamileliğin son aylarına doğru ortaya çıkabilir. Gestasyonel diyabet tanısı alan bireyler , hem bebek hem de kendisi icin hamilelik sürecini kan sekerini kontrol altinda ve duzenli ölçümler yaparak takipte olunması sağlanır.

Osteoporozda Beslenme 

Kadınlarda görülme sıklığı yaygın olan osteoporoz veya kemik erimesi, kemiklerin çok kolay kırılabilmesine sebep olan bir hastalıktır.Bu donemde vitamin ve mineral yönünden dengeli ve düzenli beslenmek , özellikle ilerleyen dönemde sağlıklı bir yasam sürmek için önemlidir.Halenur Yıldız bu dönemlerde kişiye özel beslenme programları düzenlemektedir.

Premensturasyonda Beslenme

Kadınlara özgü bu dönemde, hormonların değişikliği durumunda fiziksel ve psikolojig değişimler geçirmektedir.Bu durumlarda kişinin iştah artışı görülebilir.Bu negatif durumda kurtulmak için Halenur Yıldızın oluşturduğu beslenme programlarını deneerek kurtulabilirisiniz.                   

Hamilelik Dönemi Beslenme

Hamilelik döneminde annenin sağlıklı bir şekilde beslenmesi karnında taşıdığı bebek için fiziksel ve mental gelişimi açısından önemlidir.Hamilelik döneminde çeşitli sorunlar ile karşılaşılır ve bu sorunların önüne geçebilmek için Halenur Yıldız'ın hazırladığı beslenme programlarını uygulayabilirsiniz.

 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Sporcu Beslenmesi
- Kurumsal Beslenme
- Eğitim Seminerleri
- Tüm Hizmetlerimiz
 
 
Pro WEB